Pupillentrainers

Pupillen trainers en trainingstijden (vanaf 13 februari 2017)
Categorie
en trainingstijden

Groep

Naam trainer Mobiel nummer E-mail adres

Mini-pupillen (2010)
ma
16.30 – 17.30 uur
Atletiekbaan
1
Cyrille Verkuyl

06-51727563


c.a.verkuijl@st.hanze.nl

2 Paulien Plat 06-36053286

paulien.plat@live.nl


C-pupillen (2009)
ma en woe
16.30 – 17.30 uur
atletiekbaan
1
Anouk Trooster

06-37273358

astrooster@home.nl
2

Fenna Heijnen (ma)

Paulien Plat (woe)

06-50228143

06-36053286

fennaheijnen@hotmail.com

paulien.plat@live.nl


B-pupillen (2008)
ma en woe
16.30 – 17.30 uur
atletiekbaan
1 Anke Zonderland 06-21942594 anke_zonderland@hotmail.com
2 Irene Kalter 06-29887972 i.kalter@st.hanze.nl
3 Martijn Douwes

06-12464553

martijn@douw.es

A1 pupillen (2007)
ma en woe
18.00 – 19.00 uur
atletiekbaan

1


Widmer van der Graaf

06-23866281

graafwidmer95@gmail.com

2


Niels Venema

06-42239665

niels725@hotmail.com

 

A2-pupillen (2006)

ma en don
18.00 – 19.00 uur
baan

1

Cyrille Verkuyl (ma)

Bouwe van Leeuwen (don)

06-51727563

06-20717062

c.a.verkuijl@st.hanze.nl

bouwevanleeuwen@hotmail.com

2


Robin Wassens

06-23865000


robinwassens@outlook.com

3

Irene Kalter (ma)

Paulien van Berkel (don)

06-29887972

06-33797543

i.kalter@st.hanze.nl

paulienvanberkel@kpnmail.nl

Roden
Alle pupillen
woe en vrij
17.30 – 18.45 uur
Veld VV Roden
  Malu, Floor en Jurgen 06-3069242206-10235074 Pupillen_roden@groningenatletiek.nl

 3 april start Joey Steenvoorden (jsteenvoorden@live.nl - 0624836601) met zijn stage voor de cursus Trainer-coach-3 bij de B-pupillen en A2 pupillen groep 1, onder begeleiding van Irene en Anke.

Afmelden

Afmelden voor een training kan door het sturen van een berichtje via WhatsApp of SMS naar de trainer.

Groningen Atletiek op
facebook

Locatie

Runnersworld

Runnersworld Groningen
© Copyright 2017 - Groningen Atletiek