E-mailadressen

Adres atletiekbaan: Mulock Houwerlaan 25 te Groningen, Nederland 

Postadres: Postbus  6074, 9702 HB Groningen, Nederland 

 

Commissies E-mailadres
Evenementen Commissie Baan ecb@groningenatletiek.nl
Technische Commissie Baan tcb@groningenatletiek.nl
Evenementen Commissie Weg ecw@groningenatletiek.nl
Technische Commissie Weg tcw@groningenatletiek.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@groningenatletiek.nl
PR Commissie pr@groningenatletiek.nl
Jury Commissie jury@groningenatletiek.nl
Clubhuis Commissie clubhuis@groningenatletiek.nl
Materialen Commissie materiaalverhuur@groningenatletiek.nl
Medische Commissie medischecommissie@groningenatletiek.nl
Kleding Commissie kleding@groningenatletiek.nl
Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@groningenatletiek.nl
GSA gsa@groningenatletiek.nl

Pupillen & Junioren Roden roden@groningenatletiek.nl
Mini-pupillen   Cyrille Verkuyl c.a.verkuijl@st.hanze.nl
C-pupillen        Anouk Trooster astrooster@home.nl
                          Fenna Heijnen fennaheijnen@hotmail.com
                          Margot Reinders margot.dd2@hotmail.com
B-pupillen        Irene Kalter i.kalter@st.hanze.nl
                          Martijn Douwes martijn@douw.es
                          Eva Mollema e.mollema@casema.nl
                          Joey Steenvoorden jsteenvoorden@live.nl
A1-pupillen      Widmer van der Graaf graafwidmer95@gmail.com
                          Niels Venema niels725@hotmail.com
                          Joey Steenvoorden jsteenvoorden@live.nl
                          Vera Derksema vera.derksema@gmail.com
A2-pupillen      Sanne Knollema sanneknollema@hotmail.com
                          Robin Wassens robinwassens@outlook.com
                          Paulien Plat paulien.plat@live.nl
                          Bouwe van Leeuwen bouwevanleeuwen@hotmail.com
CD Junioren cdjuniorenga@gmail.com
Terug naar boven